петок, 29. септември 2023. Вести денес: 0
home Познати

Фризерот на Цеца и Анастасија ги зарази сите со коронавирус, па предизвика и самоубиство: Добил само еден повик за крај (ФОТО)

Фризерот на Цеца и Анастасија ги зарази сите со коронавирус, па предизвика и самоубиство: Добил само еден повик за крај (ФОТО)

Познатиот хирург Виолета Шкоробаќ Ашанин (50) утрово си го одзеде животот во својот семеен стан во центарот на Белград.

Таа беше омилен хирург на естрадата, а меѓу нив клиенти и беа и познати водители, пејачи и политичари.

Меѓу последните со кого се слушнала бил фризерот Стеван Радивојевиќ кој е фризер на Цеца и Анастасија.

„Немам зборови, шокиран сум. Ми се јави на телефон три дена пред да си го одзеде животот и ме праша како сум бидејќи дознала дека сум позитивен на коронавирусот. Ми делуваше сосема нормално. Не можам да верувам дека си дигна рака сама на себе, вели фризерот на Цеца“.

Инаку тој ја зарази Цеца и нејзиниот син Вељко на мекиците по повод раѓањето на нејзиниот внук Жељко.

Најнови вести