петок, 20. мај 2022. Вести денес: 23
home Познати

Фотографот и направи беља- Карлеуша објави брутална фотографија од терасата, но наместо во погледот сите гледаа во овој детаљ (ФОТО)

Фотографот и направи беља- Карлеуша објави брутална фотографија од терасата, но наместо во погледот сите гледаа во овој детаљ (ФОТО)

Познатата пејачка Јелена Карлеуша важи за една од најконтроверзните пејачки на Балканот, а со секоја нејзина нова објава на Инстаграм таа ги излудува своите фанови.

Така беше и овој пат откако пејачката објави фотографија од својата тераса со поглед на море, но наместо во убавиот поглед сите гледаа во нејзиниот ултра голем задник.

Hello Poreč! See you tonight ✨

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Пејачката позираше во бело мини здолниште и високи потпетици, а нејзиниот фотограф и направил беља на пејачката фотографирајќи ја од жабја преспектива.

Најнови вести

Коронавирус