вторник, 4. август 2020. Вести денес: 124
home Познати

Фотографирана во четвртиот месец од бременоста- еве со кого го поминува времето Богдана Родиќ додека го нема Вељко (ФОТО)

Фотографирана во четвртиот месец од бременоста- еве со кого го поминува времето Богдана Родиќ додека го нема Вељко (ФОТО)

Сопругата на Вељко Ражнатовиќ никако да излезе од центарот на вниманието.

Овој пат таа беше на кафе со својата сестра Бојана па таа веднаш се пофали на својот Инстаграм профил.

Облечена во бела јакна со крзнена качулка на главата таа се мазеше со кученцето кое и седеше во скут.

-Мојата трудница, напиша Бојана Родиќ на фотографијата.

Инаку снаата на Цеца треба да се породи оваа пролет.

Коронавирус