среда, 21. октомври 2020. Вести денес: 137
home Познати

Фотографијата на Брена и Боба од јахта покрена лавина коментари: Сопругот на пејачката непрепознатлив и со рекорден број на килограми

Фотографијата на Брена и Боба од јахта покрена лавина коментари: Сопругот на пејачката непрепознатлив и со рекорден број на килограми

Српската пејачка Лепа Брена заедно со сопругот Слободан Бобо Живојиновиќ (57) овие денови плови во Јадранското море, а читателите на хрватскиот сајт „24 часа“ го уловил парот додека се возел на луксузната јахта.

Додека Брена била со телефонот во рацете и на себе имала костим за капење, Боба бил гол и седнат на дел од јахтата.

И додека медиумите започнаа да се занимаваат со вредноста на јахтата која ја купила пејачката заедно со својот сопруг, фановите се уплашија од несредениот изглед на Боба.

Имено тие коментираат дека тој веќе наликува на топка и дека ќе започне да се тркала додека несредена му е и фризурата, додека пејачакта изгледа повеќе од провокативно за годините.

Коронавирус