вторник, 29. септември 2020. Вести денес: 57
home Познати

Фотографијата кажува се: По скандалот со голите фотографии на Карлеуша, таа јавно испрати моќна порака (ФОТО)

Фотографијата кажува се: По скандалот со голите фотографии на Карлеуша, таа јавно испрати моќна порака (ФОТО)

Јавната војна помеѓу Јелена Карлеуша и фудбалерот Огнен Врањеш никако да стивне, а пејачката по бруталното отворено писмо и фотографија како тој со солзи во очите ја моли сега објави фотографија која никого не остави рамнодушен.

По целиот хаос кој се случува меѓу нив двајцата, пејачката реши со ќерките да замине за Кина каде игра нејзиниот сопруг Душко Тошиќ.

Таа на својот Твитер профил објави фотографија од авион на која се гледа како таа патува за Кина, а тоа што ги разнежни фановите е тоа што на фотографијата таа ги држи рацете на нејзините ќерки.

Карлеуша во коментарите доби голема поддршка од многумина.

Коронавирус