вторник, 2. јуни 2020. Вести денес: 158
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Познати

Фотографија за која се зборува: Еве кој е со Наташа Беквалац после трауматичниот период

Фотографија за која се зборува: Еве кој е со Наташа Беквалац после трауматичниот период

Пејачката Наташа Беквалац полека заздравува од трауматичниот период од пред два месеца, кога ја претепа сопругот Лука Лазукиќ во заедничкиот дом во Белград.

Наташа сега објави фотографија која ја разнежи јавноста.

На фотографијата, Наташа се наоѓа во прегратка на своите ќерки Хана и Катја, а уследиле и коментари и поддршка на нејзините следбеници, кои порачаа дека е вистинска среќа во прегратка на децата.

-Неодоливо, Среќи најголеми, Кралица-се само некои од коментарите.

Коронавирус