вторник, 28. март 2023. Вести денес: 118
home Познати

Фотографија стара 9 години: Дара Бубамара на Инстаграм објави како дои својот син (ФОТО)

Фотографија стара 9 години: Дара Бубамара на Инстаграм објави како дои својот син (ФОТО)

Пејачката Дара Бубамара од бракот со Милан Кесиќ има деветгодишен син Константин. Таа е многу приврзана за синот Константин, па се потсетила на еден од најубавите моменти во својот живот – периодот кога станала мајка.

Познатата фолк пејачка со следбениците на Инстаграм подели фотографија стара девет години, на која се гледа како го дои своето новороденче.

loading...

Најнови вести