петок, 7. мај 2021. Вести денес: 164
home Познати

Фотографија стара 27 години- кога ќе ја видите Цеца како била облечена за матурата веднаш ќе ви стане јасно дека ѕвездата била родена (ФОТО)

Фотографија стара 27 години- кога ќе ја видите Цеца како била облечена за матурата веднаш ќе ви стане јасно дека ѕвездата била родена (ФОТО)

Пејачката Цеца Ражнатовиќ на својот Инстаграм профил објави фотографија од својата матурска прослава која се случила пред 27 години.

Имено Цеца веќе на денот на својата матура била голема ѕвезда на само свои 18 години и зад себе имала издадено неколку хитови.

Пејачката на денот на својата матура блеснала во циклама фустан откривајќи ги нејзините сексапилни нозе и облини, погледнете.

Коронавирус