петок, 29. јули 2022. Вести денес: 0
home Познати

Фотографија со Душко Тошиќ која не ја избриша ниту кога и беше најтешко – Карлеуша со фудбалерот има само еден единствен спомен

Фотографија со Душко Тошиќ која не ја избриша ниту кога и беше најтешко – Карлеуша со фудбалерот има само еден единствен спомен

Пејачката Јелена Карлеуша веќе некое време е главна вест во медиумите поради бракот со Душко Тошиќ, особено по скандалот на Божиќ и физичкиот напад врз неа.

Пејачката пред десетина дена ја отфрли тужбата против сопругот кој на Божиќ и влепил шлаканица, а тие речиси со години немаат заеднички фотографии на социјалните мрежи.

Но, сепак постои само една фотографија која Јелена се уште не ја избришала од својот профил.

Станува збор за објава од нивното семејно патување во Дубаи во 2019 година, а по таа објава ниту пејачката ниту фудбалерот немаат заеднички фотографии на социјалните мрежи.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar)

Коронавирус