среда, 22. март 2023. Вести денес: 194
home Познати

Фотографија полна љубов: Сара Мејс и Димитар ја покажаа ќеркичката Илина (ФОТО)

Фотографија полна љубов: Сара Мејс и Димитар ја покажаа ќеркичката Илина (ФОТО)

Сара Мејс на Инстаграм конечно објави фотографија со нејзината ќерка.

Популарната пејачка и харфистка ужива во најубавиот период од животот. Таа претходно откри дека по нејзина и на желба на сопругот, водителот Димитар Атанасовски, ќерката се вика Илина.

loading...