вторник, 26. октомври 2021. Вести денес: 81
home Познати

Фотографија од хотелска соба во Цирих – Цеца покажа со кој маж ужива

Фотографија од хотелска соба во Цирих – Цеца покажа со кој маж ужива

Пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ вчера вечерта настапуваше во Цирих. Таа беше видно возбудена пред настапот, па своите фанови ги известуваше како течат подготовките.

Имено, на Инстаграм сподели видео од луксузниот хотел во кој престојуваше, а во еден момент го сними и својот стилист кој уживаше со неа на патувањето.

Најнови вести

Локални избори 2021