петок, 15. октомври 2021. Вести денес: 129
home Познати

Фотографија која сака да ја запали: Карлеуша за да стане популарна во младоста ги рашири нозете и го прикри интимниот дел само со грозје

Фотографија која сака да ја запали: Карлеуша за да стане популарна во младоста ги рашири нозете и го прикри интимниот дел само со грозје

Спомените на Јелена Карлеуша од минатото се вистинско богатство, а секое нејзино појавување во младоста или пак денес предизвикува буквално огромен хаос насекаде.

Истото се случи и овој пат кога медиумите се присетија на нејзината фотографија од младоста на која интимниот долен дел си го прекри само со грозје.

Фотографијата ја објави Инстаграм страницата која објавува архивски фотографии од пејачите во минатото, а датира речиси од почетокот на нејзината кариера.

Она што е сигурно е дека Карлеуша уште тогаш го привлекувала целото медиумско внимание особено со својот стил на облекување и однесување.

Коронавирус