сабота, 19. септември 2020. Вести денес: 97
home Познати

Фотографија која предизвика полемики: Џорџина се фотографирала со сопругот и децата, по што следеле бурни реакции

Фотографија која предизвика полемики: Џорџина се фотографирала со сопругот и децата, по што следеле бурни реакции

По објавувањето на оваа фотографија, мислењата на луѓето биле поделени, па така Џорџина добила многу негативни коментари.

Фудбалерот Кристијано Роналдо повторно е на семејно патување, а тоа го потврдиле со објавувањето на заедничка фотографија.

Вереницата на најдобриот фудбалер на светот не престанува да провоцира со својот задник.

Овојпат, според мислењето на многумина кои што ја виделе оваа фотографија, Џорџина претерала.

Погледнете ја фотографијата:

Не би било ништо чудно, доколку Џорџина облекла танга и не позира заедно со семејството, но поради тоа наместо во семејната фотографија сите гледале во нејзиниот задник.

Што мислите вие?

Коронавирус