недела, 19. септември 2021. Вести денес: 0
АКТУЕЛНО

ЦРН РЕКОРД НА ПОЧИНАТИ ВО ЗЕМЈАВА: Денеска над 40 починати, НАЈМЛАДИОТ НА САМО 18 ГОДИНИ!

home Познати

Фотографија која ги полуде фановите: Северина го покажа деколтето по кое воздивнуваат мажи и жени

Фотографија која ги полуде фановите: Северина го покажа деколтето по кое воздивнуваат мажи и жени

Северина Којиќ има нов хит, а има и се повеќе идеи како да ги развесели сите свои фанови на интернет.

Пејачката веќе брои милионски прегледи на песната „Имаш право”, а за да им се заблагодари на своите фанови, објавила нова фотографија на која позира со очила кои фантастично и стојат.

Северина за потребите на оваа фотографија облекла маица со точки и длабоко деколте, а тоа го зачинила и со црвен кармин.

Коментарите се полни со комплименти. Фановите порачуваат: Конечно и ти да покажеш што е добро деколте.

 

View this post on Instagram

 

Good morning my beautiful people❤️ #volimstosevolimo #ljubavseljubavljuvraca

A post shared by Severina Kojic (@severina) on

Најнови вести

Коронавирус