понеделник, 17. јануари 2022. Вести денес: 0
home Познати

Фотографија која ги наежи сите- Наташа Беквалац со фановите сподели низ што се поминува низ животот

Фотографија која ги наежи сите- Наташа Беквалац со фановите сподели низ што се поминува низ животот

Пејачката Наташа Беквалац која пред само неколку месеци се породи и преживеа семејно насилство повторно и се врати на публиката и фановите.

Таа откако со месеци не се појавуваше во медиумите и не се огласуваше во врска со физичкиот напад од страна на нејзиниот сега веќе поранешен сопруг Лука Лазукиќ со фановите сподели фотографија која ги наежи сите.

-Благодарна, напиша пејачката под фотографијата на која јасно е покажан нејзиниот живот, таа и музиката, погледнете.

Zahvalna❤

A post shared by Nataša Bekvalac (@bekvalceva) on

Коронавирус