среда, 19. јануари 2022. Вести денес: 0
home Познати

Фотографии на Јелена Розга се појавија на порно сајт, пејачката сега има едно признание

Фотографии на Јелена Розга се појавија на порно сајт, пејачката сега има едно признание

Хрватската пејачка Јелена Розга се чини дека нема многу среќа во љубовта. Сите нејзини долги врски завршувале со раскинување, а нејзините сакани по тоа стапувале во брак со други жени.

Таа вели дека во моментов е сама, но признава дека и треба маж покрај себе кој се уште не го нашла.

-Ми недостасува љубов, но сега во овој момент од животот повеќе ми одговара мојот мир и мојата самотија. Немам магично стапче, има време, ќе се случи сигурно. Јас сум Далматинка, ја би сакала Далматинец, ама се уште не сум го нашла, изјавила Розга во една емисија.

Нејзините фотографии неодмна се појавија на еден порнографски сајт, а пејачката и на оваа тема не сакала да коментира, па тоа го сториле нејзините блиски пријатели.

-Никој не очекуваше дека нејзините фотографии ќе се најдат на порно сајт бидејќи таа отсекогаш беше дама. Никогаш не би се фотографирала гола, особено не за таков сајт, а една кога тоа го направила беше со стил и имаше цел. Работеше за еден сериозен магазин и темата беше зачувување на планетата, а на интимните делови имаше листови. Порно сајт не е нејзин стил, а некој можеби сакаше да и наштети, изјавил близок пријател на Розга за еден дневен весник.

Коронавирус