понеделник, 18. октомври 2021. Вести денес: 5
home Познати

ФОТО: Згодната Нивес покажа што прави со бананата пред да ја изеде – ја интересира дали и другите го прават тоа

ФОТО: Згодната Нивес покажа што прави со бананата пред да ја изеде – ја интересира дали и другите го прават тоа

Хрватската старлета Нивес Целзиус на социјалните мрежи објави фотографија од себеси на својот балкон со банана во рацете.

„Патем, дали пеете во банана пред да ја јадете“, праша Нивес, зачинувајќи ја фантазијата на нејзините фанови.

 

View this post on Instagram

 

Unesi malo kričave u dan ? ? ? Nego, jel i vi pjevate u ? prije nego ju pojedete ???

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius) on

Инаку Нивес секојдневно во изолација ги забавува своите фанови со интересни фотографии и видео снимки кои често знаат да ја поминат и границата на провокативност и сексапил на социјалните мрежи.

Најнови вести

Локални избори 2021