среда, 28. септември 2022. Вести денес: 61
home Познати

ФОТО: Згодната македонска кошаркарка провоцира во секси венчаница

Нејзините фотографии на овој моден настан предизвика огромен интерес и на социјалните мрежи каде што доби  бројни коментари и лајкови за својот прекрасен изглед во исклучително смела и максимално провокативна варијанта на невестински фустан.
ФОТО: Згодната македонска кошаркарка провоцира во секси венчаница

Македонската кошаркарка Едина Муса, напорно се подготвува со репрезентацијата за претстојните квалификациски средби против Хрватска и Италија.

Но, таа одвои време и да облече венчаница.

Не на својата свадба, туку на модна ревија.

A post shared by edina musa (@edina_musa) on

Нејзините фотографии на овој моден настан предизвика огромен интерес и на социјалните мрежи каде што доби  бројни коментари и лајкови за својот прекрасен изглед во исклучително смела и максимално провокативна варијанта на невестински фустан.

Коронавирус