петок, 5. март 2021. Вести денес: 12
home Познати

ФОТО: Жестока расправа на поранешните сопружници – Драма на сред улица меѓу Бен Афлек и Џенифер Гарнер

ФОТО: Жестока расправа на поранешните сопружници – Драма на сред улица меѓу Бен Афлек и Џенифер Гарнер

Некогашниот актерски пар Бен Афлек и Џенифер Гарнер по завршувањето на љубовта останаа во добри односи поради децата и беа вистински пример за тоа како треба да изгледа односот меѓу поранешни сопружници.

Меѓутоа, актерите се сликани за време на бурна расправа и тоа на улица по Денот на благодарноста кој го минале заедно со децата во домот на Џенифер.

Иако со децата уживале, изразот на Бен покажува дека расправијата меѓу нив била навистина бурна.

Тој жестоко гестикулирал додека неговата поранешна сопруга ставала работи во автомобилот.

За потсетување, Џенифер и Бен се разведоа во 2015 година по десет година брак. Се договорија за заедничко старателство над трите деца.

Најнови вести

Коронавирус