петок, 14. јануари 2022. Вести денес: 24
home Познати

ФОТО: Жените ѝ завидуваат, мажите не трепкаат – Станија позираше по танга во креветот (ФОТО)

ФОТО: Жените ѝ завидуваат, мажите не трепкаат – Станија позираше по танга во креветот (ФОТО)

Српската старлета Станија Добројевиќ уште еднаш покжа со што располага.

Станија се пофали со овата спална во нејзиниот нов стан.

На таванот таа има огромно огледало, па старлетата може да прави секси фотографии на кревет.

Овој пат позираше само по танга и го покажа совршено обликуванот задник.

Најнови вести

Коронавирус