четврток, 29. септември 2022. Вести денес: 93
home Познати

ФОТО: Запознајте ја Катица Донева, Македонката со повеќе од 30.000 фанови на Инстаграм

ФОТО: Запознајте ја Катица Донева, Македонката со повеќе од 30.000 фанови на Инстаграм

Катица Донева е 18 годишна девојка која дефинитивно е една од најпопуларните Македонки на Инстаграм со повеќе од 30.000 следбеници на нејзиниот профил на Инстаграм.

Таа студира фармација, а можете да претпоставите дека нејзино хоби е моделството.

Многу често на нејзиниот профил може да се види нова фотографија која секогаш е проследена со бројни лајкови и коментари.

Во продолжение можете да погледнете неколку фотографии од нејзиниот Инстаграм профил.

A post shared by Katica® (@katiccadoneva) on

#mirrorselfie

A post shared by Katica® (@katiccadoneva) on

A post shared by Katica® (@katiccadoneva) on

A post shared by Katica® (@katiccadoneva) on

summer is almost over?

A post shared by Katica® (@katiccadoneva) on

pool day?

A post shared by Katica® (@katiccadoneva) on

A post shared by Katica® (@katiccadoneva) on

?

A post shared by Katica® (@katiccadoneva) on

Коронавирус