сабота, 15. јануари 2022. Вести денес: 0
home Познати

ФОТО: Запознајте го 21-годишниот син на презентерката Татјана Стојановска, негов татко е познатиот пејач

ФОТО: Запознајте го 21-годишниот син на презентерката Татјана Стојановска, негов татко е познатиот пејач

ТВ презентерката Татјана Стојановска објави фотографија со својот син Матеј, кој има 21 година „Мојата гордост. Мојот син“, напиша Татјана која ретко објавува фотографии со синот, чиј татко е музичарот Благоја Грујовски.

Татјана со синот Матеј кој има 21 година.

Неодамна, презентерката која важи за една од најнегуваните кај нас, проговори за својот љубовен живот.

„Секогаш велам дека е важно ако го најдеш вистинскиот човек, вистинскиот партнер. Не е важно дали е тоа брак или заедничко живеење, како што јас пет години сум во една таква релација на заедничко живеење и без потпис. Живееме како брачни партнери заедно со Михаил. Клучот на заедничкото живеење е сето тоа меѓусебно почитување што треба да се воспостави. Тоа е сѐ она кое што дава успех, без разлика која е формата и релацијата на врската“, изјави Татјана за естрадниот магазин „Бекстејџ“.

Коронавирус