среда, 15. јули 2020. Вести денес: 139
ИЗБОРИ 2020

Излезност до 13 часот: 24,03 проценти во Македонија – Ова е излезноста по изборни единици

home Познати

ФОТО: За смртта на мајка си Јелена дозна во Австрија, а последната објава ѝ беше посветена неа

ФОТО: За смртта на мајка си Јелена дозна во Австрија, а последната објава ѝ беше посветена неа

Јелена Карлеуша вчера настапуваше во дискотека во австрискиот град Велс.

Таму и ја дочека веста за смртта на нејзината мајка. Дивна Карлеуша почина денеска на 61-годишна возраст, по долго и тешко боледување.

Последната објава на Дивна беше видеокомпилација од успехот на нејзината ќерка.

 

 

View this post on Instagram

 

Moja lepotica ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

A post shared by Divna Karleusa (@divnakarleusa) on