сабота, 16. јануари 2021. Вести денес: 0
home Познати

ФОТО: За само неколку месеци се упропасти!

ФОТО: За само неколку месеци се упропасти!

Мараја Кери со години беше една од најзгодните жени во светот, но сега нешто дефинитивно не е во ред.

Пејачката се појави во кратко фустанче со мрежасти хулахопки и ги шокираше сите со својот изглед.

Пред само неколку месеци, Мараја изгледаше вака:

Коронавирус