понеделник, 1. март 2021. Вести денес: 148
home Познати

ФОТО: За само неколку месеци пејачката се упропасти – не личи на себе

ФОТО: За само неколку месеци пејачката се упропасти – не личи на себе

Мараја Кери со години беше една од најзгодните жени во светот, но сега нешто дефинитивно не е во ред.

Пејачката се појави во кратко фустанче со мрежасти хулахопки и ги шокираше сите со својот изглед.

Погледнете како изгледа сега:

Коронавирус