понеделник, 10. август 2020. Вести денес: 51
home Познати

ФОТО: За првпат сите гледаа во тетоважата посветена на нејзината мајка, а не во облините

ФОТО: За првпат сите гледаа во тетоважата посветена на нејзината мајка, а не во облините

Српската пејачка Дара Бубамара пред 10 години ја изгуби својата мајка Милица Аџиќ за која беше многу поврзана, а неодамна направи тетоважа која посвети токму на неа.

Пејачката на „Инстаграм“ објави неколку фотографии на кои позира во бикини истакувајќи ги своите атрибути во прв план.

Меѓутоа, на една објава на која е соблечена во бикини, седната на плажа, фолкерката ја покажа тетоважата на грбот која ја посвети на нејзината мајка.

Коронавирус