сабота, 18. септември 2021. Вести денес: 81
АКТУЕЛНО

ЦРН РЕКОРД НА ПОЧИНАТИ ВО ЗЕМЈАВА: Денеска над 40 починати, НАЈМЛАДИОТ НА САМО 18 ГОДИНИ!

home Познати

ФOTO: За Нова Година Лила си замина од Македонија

ФOTO: За Нова Година Лила си замина од Македонија

Македонската водителка Лила Филиповска сподели фотографија на својот Фејсбук профил, со која ги извести своите фанови каде ќе ја дочека најлудата ноќ.

Таа се пофали дека во моментов е во Солун и дека ги одбројува минутите до вечерната забава, погледнете.

Најнови вести

Коронавирус