среда, 5. октомври 2022. Вести денес: 0
home Познати

ФОТО: За него зборуваа дека е хомосексуалец, но кога ја фати оваа докторка, на сите им ги затвори устите

ФОТО: За него зборуваа дека е хомосексуалец, но кога ја фати оваа докторка, на сите им ги затвори устите

Прекрасните девојки се секогаш мета на познатите фудбалери, па и покрај пишувањата на медиумите дека фудбалерот на Милан, Мусакио е хомосексуалец, сепак се појавија фотографии од него и Ирена Гонзалес.

Оваа девојка е од Шпанија и по професија е докторка, а со Мусакио се запознале додека Аргентинецот го носеше дресот на Вилјареал.

❤️Merry Xmas❤️ #feliznavidad? #buonnatale #merrychristmas

A post shared by Irene Gonzalez Toboso (@irenegtob) on

❤️?? #maldives

A post shared by Irene Gonzalez Toboso (@irenegtob) on

MILANO❤️ #livinginstyle

A post shared by Irene Gonzalez Toboso (@irenegtob) on

Ibiza❤️? #elveranoseacaba

A post shared by Irene Gonzalez Toboso (@irenegtob) on

Summer views??? #views #lovesea #bluesea #paradise #fitnessgirl

A post shared by Irene Gonzalez Toboso (@irenegtob) on

❤️?? #holidayspirit #beachlife #lovetheisland

A post shared by Irene Gonzalez Toboso (@irenegtob) on

Коронавирус