петок, 24. септември 2021. Вести денес: 127
home Познати

ФОТО: Врело тело, Сања Кужет ги покажа атрибутите

ФОТО: Врело тело, Сања Кужет ги покажа атрибутите

Српската водителка Сања Кужет важи за една од најатрактивните дами на тамошната јавна сцена.

Нејзината нова објава на Инстаграм тоа и го потврдува.

Сања со своите следбеници сподели видео на кое таа скока во базен. Костимот за капење и позата при скокот уште еднаш ја истакнаа витката линија на Сања и атрибутите кои таа ги има.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sanja Kuzet (@sanja_kuzet)

Коронавирус