понеделник, 25. октомври 2021. Вести денес: 192
home Познати

ФОТО: Врањеш „ја закопа“ Карлеуша еве ја новата фотографија што тој ја објави

ФОТО: Врањеш „ја закопа“ Карлеуша еве ја новата фотографија што тој ја објави

Сек скандалот со пејачката Јелена Карлеуша и фудбалерот Огњен Врањеш не престанува да ја бранува јавноста, а една фотографија што тој ја објави сигурно ќе ги изненади сите.

Имено, на сликата ја гледаме ЈК во сосема непрепознатливо издание од она кое таа го покажува пред јавноста.

Најнови вести

Локални избори 2021