понеделник, 28. ноември 2022. Вести денес: 167
home Познати

ФОТО: Водителката Сања со длабоко деколте ја остави публиката без здив, а кога го видоа нејзиниот шлиц…

ФОТО: Водителката Сања со длабоко деколте ја остави публиката без здив, а кога го видоа нејзиниот шлиц…

Водителката на „Ѕвездите на гранд“ Сања Кужет веќе со години важи за една од најатрактивните телевизиски лица ширум Балканот, а со последното нејзино издание само го потврди овој епитет.

Водителката овој викенд за време на емитувањето на  музичката емисија „Ѕвездите на гранд“ се појави во секси елегантна модерна креација, а штом застана на сцената многумина останаа без здив.

Имено таа на сцената заблеска во фустан со длабоко деколте и шлиц кои и ги издаде убавите нозе, погледнете.

Најнови вести

Коронавирус