четврток, 27. јануари 2022. Вести денес: 19
home Познати

ФОТО: Водителката на Канал 5 се разголе на плажа во Шпанија

ФОТО: Водителката на Канал 5 се разголе на плажа во Шпанија

Со доаѓање на топлото време и  високите температури, јавните личности се впуштија во авантури. Некои во Македонија, а некои надвор од границите на нашата територија, некои се одлучија да заминат кај некои од соседите, а некои подалеку.

По напорниот и работен период, македонската водителка Јелена Спенџарска одлучи слободното време да го искористи за да ги наполни батериите.

Јеца средината на јули го впише во својот календар како период каде што ќе одмори и ќе ужива во летните лудории и во топлото време.

Таа замина во прекрасната Шпанија, на една од најпознатите дестинации – Палма де Мајорка, па оттаму се пофали со неколку фотографии.

Спенџарска на својот Фејсбук сподели фотографии на кои е во бикини и го покажа своето згодно тело кое секогаш од одржува и внимава на својата перфектна  линија.

А со такава аеродинамика, Спенџарска одлучи да се опушти, па се впушти во нова авантура. Се нурна и заплива како вистинско торпедо. Покажа и откри се’ што знае и умее, освен едно: кој и прави друштво на познатата водителка?

vistina.mk

Најнови вести

Коронавирус