вторник, 26. октомври 2021. Вести денес: 0
home Познати

ФОТО: Водителката Елена Стојаноска се пофали со сопругот – „Она кога маж ти е убав како турски глумец“

ФОТО: Водителката Елена Стојаноска се пофали со сопругот – „Она кога маж ти е убав како турски глумец“

Водителката Елена Стојаноска со која гледачите го почнуваат утрото со утринската програма на ТВ Сител „Ја сакам Македонија“ е активна на социјалните мрежи, каде објавува фотографии и од приватноста.

Овој пат таа објави фотографија од својот сопруг Огне, со кој е во брак 8 години.

„Ахх, она кога маж ти е убав како турски глимец“ , напиша таа во опис на фотографијата.

Најнови вести

Локални избори 2021