недела, 25. октомври 2020. Вести денес: 49
home Познати

ФОТО: Во средина е Драгана Мирковиќ, а лево и десно од неа… тешко дека ќе погодите

ФОТО: Во средина е Драгана Мирковиќ, а лево и десно од неа… тешко дека ќе погодите

Неодамна на Инстаграм на профилот „Естрадни фотки“ се појави навистина несекојдневна фотографија на која е Драгана Мирковиќ и уште две естрадни лица, но многумина не препознаа кои се тие.

Од левата и десната страна на Драгана се… Слаѓана Делибашиќ и нејзиниот тогашен партнер, а сега веќе поранешен сопруг Џоле Џогани.

Коронавирус