четврток, 23. јуни 2022. Вести денес: 190
home Познати

ФОТО: Во шестиот месец од бременоста позираше полугола – фановите во неверување од глетката

ФОТО: Во шестиот месец од бременоста позираше полугола – фановите во неверување од глетката

Хрватската пејачка Маја Шупут е во шестиот месец од бременоста и наскоро на свет ќе го донесе своето прво дете.

Таа и нејзиниот сопруг откриле дека ќе добијат син, а и покрај тоа што има 41. година, бременоста Маја ја поднесува одлично.

Со својата најнова објава на Инстаграм привлекла внимание, со оглед на тоа дека позирала во костим за капење, а стомакот едвај се наѕирал.

Маја за савојот изглед добила главно само комплименти, а многумина се прашале каде ѝ е стомакот, со оглед на тоа дека е во поодмината бременост.

Сепак, како што неодамна и сама признала, пејачката е згодна трудница, а се здебелила само во стомак.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by majasuput (@majasuput)

Коронавирус