понеделник, 28. ноември 2022. Вести денес: 156
home Познати

ФОТО: Во бикини среде јануари – Каролина Гочева објави фотографија од медениот месец

Поп-дивата Каролина Гочевa извесен период ужива во медениот месец, заедно со својот сопруг, посетувајќи различни дестинации. После ладната Канада, тие одлучија да отпатуваат за Тулум, Мексико.
ФОТО: Во бикини среде јануари – Каролина Гочева објави фотографија од медениот месец

Поп-дивата Каролина Гочевa извесен период ужива во медениот месец, заедно со својот сопруг, посетувајќи различни дестинации. После ладната Канада, тие одлучија да отпатуваат за Тулум, Мексико.

Таа и Михаил уживаат во луксузен хотел, одалечен 32 километри од Акумал.

Пејачката одлучи да ги почести своите фанови со фотографија преку која ќе го долови рајот во кој ужива во моментов.

Погледнете:

Dream catcher ??

A post shared by Karolina Goceva (@karolinagocheva) on

Најнови вести

Коронавирус