петок, 22. јануари 2021. Вести денес: 0
home Познати

ФОТО: Внуката на Заев „Изгубена во рајот“

ФОТО: Внуката на Заев „Изгубена во рајот“

Ева Заева познатата струмичанка изгледа подобро од било кога.

Внуката на премиерот на Македонија, Ева Заева, позираше на социјалните мрежи во костим за капење, а во преден план ги постави нејзините нозе.

Ева е свртена со грбот и до половина е влезена во базенот, облечена во шарен костим за капење со кој покажа дека е во беспрекорна форма додека ужива во убавото пролетно сонце. Нејзината коса е врзана во „несредена“ пунџа и носи темни очила за сонце, а во косата има цвет.

Таа во описот на фотографијата напиша:

Изгубена во рајот…

Инаку, Ева покрај оваа фотографија во своите инстант приказни објави и фотографија од теретана. На фотографијата се гледаат тегови, а благодарение токму на редовните тренинзи оваа млада дама ја одржува својата линија.

Фотографијата на која позира во костим за капење за само неколку часа имаше преку 3000 лајкови од нејзините пријатели и следбеници на социјалните мрежи.

Коронавирус