вторник, 7. декември 2021. Вести денес: 85
home Познати

ФОТО: Викторија Лоба во пижами позираше до својата новогодишна елка

ФОТО: Викторија Лоба во пижами позираше до својата новогодишна елка

Со доаѓањето на декември почнува и новогодишната еуфорија. Македонската пејчка одлучи уште не почетокот на месецот да ја накити својката елка.

Стуткана во пижами, пејачката позираше до својата елка, во недела навечер.

Погледнете:

 

View this post on Instagram

 

Sunday pajama party ??

A post shared by ᐯIᑕTOᖇIᗩ ᒪOᗷᗩ ♥️ (@victorialoba) on

Коронавирус