сабота, 18. септември 2021. Вести денес: 81
АКТУЕЛНО

ЦРН РЕКОРД НА ПОЧИНАТИ ВО ЗЕМЈАВА: Денеска над 40 починати, НАЈМЛАДИОТ НА САМО 18 ГОДИНИ!

home Познати

ФОТО: Виктор е новата љубов на Мелита- нема да ви се верува колку е помлад од неа

ФОТО: Виктор е новата љубов на Мелита- нема да ви се верува колку е помлад од неа

Поранешната телевизиска водителка, Мелита Ракичевиќ (46), веќе не се крие од јавноста и неколку пред Нова година објави неколку фотографии на кои е со своето помладо момче Виктор Ѓоршевски (30), направени на нивните патувања, летувања, вечерни излегувања.

Таа под секоја фотографија напиша „љубов“, „најубавите љубовни моменти“, „мојата љубов“ и сподели со сите свои пријатели и следбници на социјалните мрежи колку е среќна и вљубена.

Од нив доби бројни честитки, желби за долга љубов, но и коментари дека се преубав пар.

Srekna Nova Godina ❤

A post shared by MELITA ♏ (@melitameli) on

A post shared by MELITA ♏ (@melitameli) on

A post shared by MELITA ♏ (@melitameli) on

Best moments ❤

A post shared by MELITA ♏ (@melitameli) on

❤❤❤

A post shared by MELITA ♏ (@melitameli) on

My love ❤

A post shared by MELITA ♏ (@melitameli) on

Најнови вести

Коронавирус