вторник, 25. јануари 2022. Вести денес: 83
АКТУЕЛНО

Црн рекорд: 2341 новозаразени, нови 26 починати од коронавирус

home Познати

ФОТО+ВИДЕО: Роналдо го украде шоуто- jавно ја погали Џорџина по задникот

ФОТО+ВИДЕО: Роналдо го украде шоуто- jавно ја погали Џорџина по задникот

Кристијано Роналдо и неговата поубава половина Џорџина Родригез беа специјални гости на „MTV Europe Music Awards“.

Двојката го украде шоуто, не само поради својата популарност туку и поради потегот на португалскиот фудбалер кој пред целата јавност ја погали својата девојка за нејзиниот задник.

Извор: Спорт медиа

Коронавирус