понеделник, 30. март 2020. Вести денес: 150
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Познати

ФОТО+ВИДЕО: Меланија Трамп покажа како ја накитила Белата куќа за Божиќ

ФОТО+ВИДЕО: Меланија Трамп покажа како ја накитила Белата куќа за Божиќ

Првата дама на САД Меланија Трамп покажа како ја накитила Белата куќа за Божиќ.

-Духот на Америка сјае во Белата куќа. Возбудена сум што ја споделувам оваа прекрасна изложба на патриотизам со сите вас, напиша Меланија Трамп на Твитер изразувајќи возбуда од претстојната Божиќни празници.