четврток, 21. јануари 2021. Вести денес: 159
home Познати

ФОТО+ВИДЕО: Карлеуша само по прслук на снимањето на „Звезде Гранда“

ФОТО+ВИДЕО: Карлеуша само по прслук на снимањето на „Звезде Гранда“

Јелена Карлеуша повторно се враќа во форма. По кусото затишје поради смртта на мајката пејачка почна да објавува провокативни фотографии на социјалните мрежи. Овој пат таа се појави во кратко сребрено здолниште во кое до израз доаѓаат нејзините гради.

Нејасно е што на ова ќе каже се уште законскиот сопруг Душко со кој е пред развод по порно скандалот со фудбалерот Огнен Врањеш.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Најнови вести

Коронавирус