вторник, 18. јануари 2022. Вести денес: 109
home Познати

ФОТО: Весна и Џоле прв пат во јавност по големиот скандал, еве каде ги фатиле папараците

ФОТО: Весна и Џоле прв пат во јавност по големиот скандал, еве каде ги фатиле папараците

Весна и Џоле Џогани прв пат денеска се видени во јавност заедно по големиот скандал кој се случи неделава. Имено, Џоле од екипата на „Папарацо лов“ беше снимен како во автомобил се бакнува со друга жена изневерувајќи на невенчаната сопруга Весна.

Српските медиуми по објавената снимка, пишуваа дека се работи за куќна пријателка која со парот се знае долги години, а дел од нив пренесоа дека жената всушност му помагала на Џоле околу сметководствени и останати работи.

По ова парот не се огласи во јавноста, а денеска екипата на Нова.рс ги фотографирала во центарот на Белград додека биле во едно кафуле.

ФОТО: Нова.рс

Според информациите, парот седел во друштво со уште неколку лица, биле насмеани и расположени, а нивната ќерка си играла со други деца. Се однесувале како да немаат никаков проблем, а пред присутните паднале и неколку прегратки и бакнежи.

Очигледно меѓу нив се е во ред и Весна одлучила да го прости наводното неверство.

Најнови вести

Коронавирус