четврток, 20. јануари 2022. Вести денес: 0
home Познати

ФОТО: Вељко за првпат го покажа трудничко стомаче на Богдана

ФОТО: Вељко за првпат го покажа трудничко стомаче на Богдана

Вељко Ражњатовиќ на Инстаграм објави видео од својата сопруга Богдана, притоа прв пат покажувајќи го нејзиното трудничко стомаче.

Имено, Богдана во кујната подготвуваше нешто, а цело време била насмеана и расположена.

„Љубов“ напиша Вељко во описот на видеото кое што го објави на социјалната мрежа на Инстаграм, а неговите обожаватели се воодушевиле од изгледот на неговата сопруга.

Најнови вести

Коронавирус