четврток, 20. јуни 2019. Вести денес: 25
home Познати

ФОТО: Вељко Ражнатовиќ и Богдана со провокативна фотографија го запалија „Инстаграм“

ФОТО: Вељко Ражнатовиќ и Богдана со провокативна фотографија го запалија „Инстаграм“

Вељко Ражантовиќ и Богдана Родиќ не се разделуваат и уживаат во својата љубов, а секој момент го забележуваат со заеднички фотографии.

Така, Вељко на „Инстаграм“ сподели фотографија на која е гол на горниот дел од телото, а се бакнува со својата девојка Богдана.

„Единствена моја јас тебе ти свирам, јас тебе ти пеам“, напиша Вељко за својата драга.

Неговите позитивно ја искоментираа фотографијата и имаа само пофални зборови за младиот Ражнатовиќ.

Вистина.мк

Најнови вести