четврток, 20. јануари 2022. Вести денес: 110
home Познати

ФОТО: Вељко ја запроси девојката на нејзиниот роденден?

ФОТО: Вељко ја запроси девојката на нејзиниот роденден?

Девојката на Вељко Ражнатовиќ, Богдана Родиќ, денес го прославува својот 22 роденден, а се чини и веридба.

Имено, Вељко на својата сакана и го честиташе роденденот и на Инстаграм објавувајќи заедничка фотографија и коментар кој предизвика бура реакции.

-Ражнатовиќка, среќен роденден, напиша Вељко додавајќи знакчиња на срце и прстен.

Неодамна тој објави фотографија од нив двајца и напиша дека Богдана е најдобра од сите.

 

Најнови вести

Коронавирус