понеделник, 28. ноември 2022. Вести денес: 174
home Познати

ФОТО: Веќе се соблече гола, најавува спектакл доколку Русија ја елиминира Хрватска

ФОТО: Веќе се соблече гола, најавува спектакл доколку Русија ја елиминира Хрватска

И Марија Лиман го искористи Мундијалот за сопствена промоција.

Атрактивната руска водител и топ модел блесна во полн сјај на овогодинешното Светско првенство.

Секси, Русинката се соблече после победата над Саудиска Арабија, а пред натпреварот со Шпанија најави победа на својот тим.

Нејзините прогнози се покажаа како точни, а медиумите во оваа земја пренесуваат дека Марија најавува „спектакл“ доколу Русија ја елиминира Хрватска во четвртфиналето.

Теперь девочки засыпают с мыслями только об одном принце ??⚽ Этот матч войдёт в историю ? Горжусь нашими ребятами ✊? Честно не верилось ? Россия Чемпион!!! ??? Наши ребята уже показали, что могут отдаваться игре полностью ?? Это ПОБЕДА ✌? Now girls fall asleep with the thoughts of the only one prince ??⚽ This match will go down in the history ? I’m proud of our guys ✊? I honestly could not believe ? Russia is the Champion !!! ??? Our guys have already shown that they can give themselves to the game completely ?? This is the VICTORY ✌?#fifaworldcup2018 #football #russia #футбол #сборнаяроссии #russiachampion #победа #winner #ball#мяч #model #болельщики #body #акинфеев #чемпионатмирапофутболу2018 #акинфеев #ЧМ2018 #впередроссия #mundial

A post shared by Мария Лиман (@liman_maria) on

Најнови вести

Коронавирус