среда, 27. мај 2020. Вести денес: 92
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Познати

ФОТО: Веќе се соблече гола, најавува спектакл доколку Русија ја елиминира Хрватска

ФОТО: Веќе се соблече гола, најавува спектакл доколку Русија ја елиминира Хрватска

И Марија Лиман го искористи Мундијалот за сопствена промоција.

Атрактивната руска водител и топ модел блесна во полн сјај на овогодинешното Светско првенство.

Секси, Русинката се соблече после победата над Саудиска Арабија, а пред натпреварот со Шпанија најави победа на својот тим.

Нејзините прогнози се покажаа како точни, а медиумите во оваа земја пренесуваат дека Марија најавува „спектакл“ доколу Русија ја елиминира Хрватска во четвртфиналето.

Теперь девочки засыпают с мыслями только об одном принце 🤴🏻⚽ Этот матч войдёт в историю 🙊 Горжусь нашими ребятами ✊🏻 Честно не верилось 😬 Россия Чемпион!!! 🏆🏆🏆 Наши ребята уже показали, что могут отдаваться игре полностью 🇷🇺 Это ПОБЕДА ✌🏼 Now girls fall asleep with the thoughts of the only one prince 🤴🏻⚽ This match will go down in the history 🙊 I’m proud of our guys ✊🏻 I honestly could not believe 😬 Russia is the Champion !!! 🏆🏆🏆 Our guys have already shown that they can give themselves to the game completely 🇷🇺 This is the VICTORY ✌🏼#fifaworldcup2018 #football #russia #футбол #сборнаяроссии #russiachampion #победа #winner #ball#мяч #model #болельщики #body #акинфеев #чемпионатмирапофутболу2018 #акинфеев #ЧМ2018 #впередроссия #mundial

A post shared by Мария Лиман (@liman_maria) on

Коронавирус