петок, 27. мај 2022. Вести денес: 129
home Познати

ФОТО: Вчера ЗАКОПЧАНИ, денес ги ОТКОПЧА: Јелена Карлеуша ги ослободи градите од МИНИЈАТУРНИТЕ БИКИНИ

ФОТО: Вчера ЗАКОПЧАНИ, денес ги ОТКОПЧА: Јелена Карлеуша ги ослободи градите од МИНИЈАТУРНИТЕ БИКИНИ

Јелена Карлеуша е во Дубаи, а оттаму не престанува да објавува провокативни фотографии и видеа.

Имено како што пишувавме изминативе денови, Карлеуша секојдневно на социјалните мрежи објавува видеа и фотографии на кои ја истакнува нејзината сексапилност.

Па така еден ден беше во џакузи, следниот без долна облека прошета низ улиците на Дубаи.

Потоа, со минијатурното бикини каде беше повеќе разголена отколку покриена излезе на плажа, фотографии за кои добиваше безбројни лајкови и коментари.

За крај на одморот, Карлеуша реши да ги олабави градите од стегнатите бикини, па така среде Дубаи, Јелена Карлеуша прошета со откопчано бикини.

Погледнете:

Најнови вести

Коронавирус