сабота, 15. август 2020. Вести денес: 0
home Познати

ФОТО: Ванда со „жешка“ фотографија му порача на Икарди дека е подготвена за летните горештини

ФОТО: Ванда со „жешка“ фотографија му порача на Икарди дека е подготвена за летните горештини

Сопругата и менаџерот на Мауро Икарди одново на Инстаграм ги испровоцира фановите, објави нова фотографија со „провокативна“ содржина.

Ванда е многу активна на Инстаграм со фотографии кои го привлекуваат вниманието, така е и со последната објава.

Коронавирус