среда, 2. декември 2020. Вести денес: 50
home Познати

ФОТО: Ванда разголена во базен го мерка култниот стадион во Милано

ФОТО: Ванда разголена во базен го мерка култниот стадион во Милано

Ванда Нара и Мауро Икарди имаат луксузен стан со приватен базен во непосредна близина на „Сан Сиро“ или „Џузепе Меаца“.

Сопругата на Икарди, Ванда Нара одново со првокативна фотографија ги испровоцира фановите, има прекрасен поглед кон култниот стадион во Милано.

Најнови вести

Коронавирус